Suvel ostis Kaisi iPadi ning hakkas joonistama teist koomiksit. «Joonistasin nii kodus, vahetunnis kui ka hommikul rongis, kui kooli sõitsin,» ütles neiu. Tema eesmärk oli koomiks, mida saab kasutada lastele ajalugu õpetades. Tänaseks on valmis ka see, 64-leheküljeline koomiks «Viikingikuningas Olav» ning Kaisi kooli ajalooõpetaja Triin Viiron kasutab seda õppematerjalina. «Kui kõnnin ajalooklassist mööda, näen koomiksivirna laual ja siis on küll veider tunne, et mina olen need teinud,» muigas Kaisi.
Üks idee on koomikseid ka tõlkida. «Kuna minu isa on tšehh ja meie kodune keel on inglise keel, on plaanis tõlkida koomiksid mõlemasse keelde. Nii saab ka ajaloo doktorikraadiga tšehhist tädi neid lugeda,» mõtiskles neiu.
Kaisi mõtted liiguvad ka uutele teemadele. Plaanis on rääkida Eesti ajaloost ja tõmmata tähelepanu suurkujudele, kellest väga ei räägita. Kaisi eesmärk on tekitada noortes ajaloohuvi ning teha koomikseid, mis on lõbusad, vaimukad ja samas õpetlikud.
Kui huvitavad faktid, naljakad lookesed ja inimeste elulood jäävad neiule lihtsasti meelde, siis näiteks olümpiaadile minnes tuleb teada kümneid aastaarve, mille õppimiseks tuleb ka Kaisil vaeva näha. «Teen endale mälukaardid kordamisküsimustega, vaatan küsimust ja proovin meenutada vastust,» jagas Kaisi head meetodit.
Koomiksid ei ole aga ainsad ajalooga seotud asjad, millega Kaisi tegeleb. Omajagu aega võtab ajalooolümpiaadideks valmistumine ning kevadel on ees ootamas ka ajaloo riigieksam. «Lisaks joonistasin mõnda aega Keila lehe vahel olevasse noortelehte väikeseid koomiksiribasid koos pisikeste ajalooartiklitega. Siis oli vahepeal küll tunne, et aitab ajaloost, ma ei taha enam midagi teada,» naeris ta.